Renowacja kampera

Czujesz sentyment do swojego starego kampera, jednak jego stan techniczny odbiega od bezpiecznych i współczesnych standardów ? Z przyjemnością dokonamy renowacji dowolnego modelu. Twój stary kamper w nowym wydaniu spełni Twoje marzenie o nieograniczonej wolności w czasie urlopu i nie tylko!

Nasza wykwalifikowana ekipa podejmie się bez problemu kompleksowej renowacji Twojego kampera. Staramy się skupiać na każdym elemencie tego rodzaju pojazdu, żeby w pełni był dostosowany do potrzeb podróżujących.

Renowacja kampera – funkcjonalne wnętrze

Wnętrze jest równie ważne jak wygląd zewnętrzny (w przypadku pojazdów kamperowych). Doradzimy w jaki sposób dokonać renowacji poszczególnych obszarów kampera. Dzięki czemu kamper w nowym wydaniu stanie się bardziej funkcjonalny i spójny stylistycznie. Dołożymy wszelkich starań aby z klientów czuł się w swoim kamperze tak jak w domu, a nawet lepiej!

Renowacja kampera – silnik

Silnik to serce każdego pojazdu. Kamper nie stanowi wyjątku od tej reguły. Dlatego też w ramach renowacji kompleksowo zadbamy o odnowienie silnika. To serce schowane pod maską, powierzone odpowiedniej trosce naszych wykwalifikowanych pracowników posłuży Wam przez lata.

Renowacja zabudowy kampera

Przygody, liczne podróże i lata potrafią odcisnąć piętno nawet na zabudowie najbardziej luksusowej marki kampera. Zarysowania, drobne pęknięcia zdarzają się nawet młodszym modelom kamperów. Po kilkunastu latach nawet najbardziej zadbany kamper będzie musiał być poddany wymianie zabudowy na nowszą. Dlatego też, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta nasz zespół fachowców dokonuje renowacji każdej części kampera.