Zabudowy indywidualne

Pragniesz aby Twój nowy samochód kempingowy był uszyty na miarę?
Wyprodukujemy go dla Ciebie!

 

Balcamp to firma z dużym doświadczeniem w produkcji samochodów kempingowych. W swoim dorobku doświadczyliśmy przeróbek wielu różnego rodzaju pojazdów, od klasycznych furgonów poprzez samochody terenowe z nadbudową mieszkalną, zajmowaliśmy się także pełną renowacją zabytkowych klasyków.

Specjalizujemy się głównie w modyfikacji samochodów dostawczych. Zabudujemy każde auto powierzone nam przez Państwa. Spełniamy marzenia o własnym kamperze nie tylko na bazie nowego samochodu, ale także podejmujemy się modyfikacji samochodów kilku, a nawet kilkudziesięcioletnich.

Współpracujemy z wieloma salonami samochodowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc Państwu przy zakupie nowego auta. Posiadamy autorskie projekty zabudowy, a także dopasowujemy się do życzeń klienta.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego kampera, spowodujemy, że klient  będzie posiadać niepowtarzalne, wyjątkowe auto. Dobór materiałów, rozmieszczenie poszczególnych elementów wnętrza czy kolorystyka może stanowić o tym, że nigdzie na świecie nie będzie drugiego takiego samochodu. Na każdym etapie produkcji klient ma możliwość wprowadzenia zmian tak, żeby zamierzony finalny efekt był osiągnięty.

 

 

Zapraszamy do “wirtualnego spaceru” po jednym z naszych kamperów!