Zabudowa kampera

Pragniesz, aby Twój nowy kamper był uszyty na miarę?
Specjalnie dla Ciebie wyprodukujemy taką zabudowę kampera o jakiej marzysz!

Balcamp to firma z dużym doświadczeniem w produkcji kamperów.
Na przestrzeni lat wykonaliśmy wiele różnego rodzaju pojazdów. Zarówno tych klasycznych furgonów, jak i tych terenowych z nadbudową mieszkalną. Posiadamy też duże doświadczenie w renowacji zabytkowych klasyków.

Specjalizujemy się głównie w modyfikacji samochodów dostawczych. Zabudujemy każde auto powierzone nam przez naszego klienta.

Spełniamy marzenia o własnym kamperze nie tylko na bazie nowego samochodu, ale także podejmujemy się modyfikacji samochodów nawet kilkudziesięcioletnich.
Współpracujemy z wieloma salonami samochodowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc Państwu również przy zakupie nowego auta. Posiadamy autorskie projekty zabudowy, a także staramy się dopasować do życzeń klienta.

Indywidualne podejście do każdego kampera sprawi, że nasz klient będzie właścicielem niepowtarzalnego, wyjątkowego auta. Dobór materiałów, rozmieszczenie poszczególnych elementów wnętrza czy kolorystyka może stanowić o tym, że nigdzie na świecie nie będzie drugiego takiego kampera. Na każdym etapie produkcji klient ma możliwość wprowadzenia zmian tak, żeby zamierzony finalny efekt był osiągnięty w 200%.

Oferujemy zabudowy kampera:

Zabudowa brygadowa (holenderska)

Chcesz zwiększyć możliwości przewozowe swojego pojazdu albo zwiększyć jego funkcjonalność? Nasz zespół z chęcią doradzi jak dopasować odpowiednią zabudowę brygadową do Twojego kampera. Oferujemy praktyczne i innowacyjne rozwiązania, które zadowolą każdego potencjalnego klienta.

Zabudowa mercedes sprinter kamper

Mercedes sprinter wyróżnia się eleganckim, ponadczasowym designem i funkcjonalnością. Model ten możemy bez problemu przerobić do potrzeb transportowych naszych klientów. Dysponujemy sporymi możliwościami, które pomogą dobrać opcje zabudowy uwzględniając nawet najbardziej wyszukane wymogi branżowe.

Zabudowa blaszaka na kampera

Myślisz o przerobieniu samochodu dostawczego na kampera ? Dla nas to żaden problem. Możemy stworzyć zabudowę wprost z Twoich marzeń! Cały proces przebudowy blaszaka na pojazd kamperowy odbywa się zgodnie ze ścisłe ustalonymi przepisami oraz stałą współpracą z klientem.